هلدینگ سامکو شامل 5 شرکت خصوصی می باشد که در زمینه های متفاوت و مستقل، با رهبری و مدیریت منحصر به فرد و اختصاصی زیر نظر هلدینگ سامکو فعالیت می کنند.

معرفی:

شرکت بازرگانی سامکو (سورنا ساخت مهر اروند) به شماره ثبت 7382 یکی از 5 شرکت زیرمجموعه هلدینگ سامکو می باشد که به صورت تخصصی در زمینه تجارت محصولات و فرآورده های نفتی، پتروشیمی و پلیمری فعالیت می نماید. شرکت بازرگانی سامکو در راستای حمایت از مشتریان خود، با تکیه بر تجربه و پیشینه خود، از رویکرد کسب دانش و اطلاعات بازارها و تجزیه و تحلیل این اطلاعات و همچنین دانش متخصصین با تجربه و حرفه ای و بالاترین استانداردهای بین المللی مدیریت بهره می گیرد. برتری هایی که شرکت سامکو را از دیگر رقبایش ممتاز می نماید تمرکز بر مشتری، توجه بر نیازها و همچنین برقراری یک ارتباط برد-برد با آن ها می باشد و پیوسته در تلاش هستیم با برقراری زنجیره گسترده ای از آن ها به عنوان نقطه قوتمان، زمان پاسخگویی به نیازهای مشتری هایمان را به حداقل برسانیم. با توجه به اهمیت و نقش تعیین کننده ساختار سازمانی بر کارکردها و عوامل مختلف سازمان و در نتیجه، تأثیر آن بر میزان خلاقیت و نوآوری سازمانی و نیروی انسانی، شرکت بازرگانی سامکو ساختار سازمانی خود را با اتکاء به پرسنل مجرب و با دانش خود، جهت دستیابی به رضایت مشتریان به صورت چابک و قابل انعطاف طرحریزی نموده است.

چشم انداز:

در تلاشیم که با حفظ ارزش هایمان از جمله صداقت در تجارت و شفافیت در هر دو بعد ملی و بین المللی، یکی از شرکت های پیشرو در زمینه تجارت فرآورده های نفتی و پالایشگاهی و پتروشیمی باشیم.

مأموریت:

مهمترین مأموریت شرکت سامکو تأمین فرآورده های نفتی، پتروشیمی و پلیمری با بهترین قیمت و خدمات می باشد که در این راستا رضایتمندی مشتری را به منظور گسترش فعالیت های خود با بهره مندی از کارآمدترین و به روزترین سیستم های بین المللی مدیریتی، سرلوحه خود قرار داده است.

ارزش ها و سرمایه شرکت:

با ارزش ترین سرمایه و اعتبار سامکو رضایتمندی مشتریان و ذینفعانمان می باشد که در طول یک دهه فعالیت به کسب آن نایل شدیم.

ارزش های سازمانی:
صداقت، حفظ اسرار مشتریان، وفاداری، حسن نیت، شفافیت، یادگیری پیوسته

  • توجه به انسانیت
  • انتقاد پذیری
  • توجه به ارزش های مشترک ذینفعان

هدف:

شرکت بازرگانی سامکو در تلاش است با تکیه بر دانش متخصصین توانمند و بهره مندی از بهترین تکنولوژی و زیرساخت های قابل اطمینان در محیطی انگیزشی و صمیمی، بالاترین بازده و رضایتمندی را برای مشتریان و سهامدارانمان فراهم آورد.

استراتژی:

  • بهبود مستمر و دستیابی به بهره وری و اثربخشی مطلوب شرکت
  • تبدیل مفاهیم و انگیزش های کارآفرینی به فعالیت های نتیجه گرا و پرسود و ابزارهای ایجاد ارزش
  • ارائه پلت فرم های انگیزشی و تعاملی کار به منظور دستیابی به مزیت های راه حل گرا و رقابتی در مواجهه با چالش های مهم و اساسی در صنایع پایین دستی فرآورده های نفت، گاز و پتروشیمی

محصولات و خدمات ما:

از آن جایی که سازمان های امروزی نیازمند سطح کافی از اطلاعات، خدمت رسانی، انعطاف پذیری و سودآوری می باشند، در راستای متمرکز سازی و ارائه بهتر خدمات، شرکت سامکو فعالیت خود را بر روی تأمین و ارائه چند محصول خاص و خدمات استراتژیک متمرکز کرده است.
 
محصولات قابل تأمین توسط ما:
فرآورده های نفتی:
اتیلن دیکلراید (EDC)، گازوئیل (D2)، قیر با گریدهای مختلف، انواع روغن های پایه، انواع حلال ها، هیدروکربن ها، گاز LPG و مازوت

محصولات پتروشیمی:
کود شیمیایی اوره 46%، انواع گوگرد، متانول، کود دی آمونیوم فسفات (DAP)

محصولات پلیمری:
PVC، PET، Polystyrene

چارت سازمانی شرکت بازرگانی سامکو:

شرکت بازرگانی سامکو با اتکا به تیمی از کارکنان مجرب و با استفاده از فناوری مناسب و زیرساخت های قابل اعتماد، در محیطی با انگیزه و دوستانه و درآمدی با بازده بالا و پایدار، به دنبال این خواهد بود که یک شرکت فعال و کارآمد برای کلیه ذینفعان خود بماند.